Rruga e Elbasanit/Ambasada USA , Tirane - Jepet shtepi per ndarje qeraje tek qytet student.

.

Shfaqni të gjitha. Vendi me i mire per shpallje falas per banesa ne shitje, banesa me qera, shetpi ne shitje, shtepi me qera, lokale, zyre, villa, troje, hotele dhe gjithcka tjeter per shtepi.

JEPET ME QIRA AMBIENT PER ZYRA NE SHKOZET, DURRES! Shkozet Durrës, Albania 160 m 2.

Me Airbnb i përkasim çdo vendi.

. Ka shumë reklama të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në Pazar3, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. 330 m 🎯 dhe 300 m 🏊.

Shkup.

Berat , 505. 29 pri 2023 - Merr me qira nga njerëzit në Skopje, North Macedonia me $20/natë. Distanca.

Apartment, Bellavista Resort Qerret. 000 leke RRUGA 5 MAJ.

.

Me Airbnb i përkasim çdo vendi.

Futurehome Real Estate. 000 Leke dhe hyrje 1+1 70m2 me qera mujore 15.

. .

mk.
Прикажи ги сите.
Прикажи ги сите.

.

.

. Shtepi me qera shkup dhe oferta per apartamente me qera ne Tirane 2022. Jepet me Qera apartement 1+1 totalisht i mobiluar (Rruga Besa , Tirane) (ka foto) 250 €.

Garazh Sobë / Kaminë Ndërtesë e re Shtëpi e veçuar Rinovuar E mobiluar. . Banesa lëshohet me qira me cmim prej 800€ për muaj. . -shtepia ndodhet ne nje zone shume te mire qe ofron te gjitha fasilitetet e nevojshme -jepet me qera e mobiluar me nje.

.

. Butel , 1.

Apartamente ne shitje dhe me qera ne Berat.

2+1, E mobiluar.

Karposh , 3.

Shfaqni të gjitha.

Pogradec , 495.